10. Heiro Futsal Cup 2017 - PODZIĘKOWANIA ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
Wtorek, 26 Grudzień 2017 11:45

podziekowania

Za nami dziesiąta edycja turnieju Heiro Futsal Cup, czyli Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Podkarpacia w futsalu. Na starcie imprezy stanęło 32 zespoły z Polski, Węgier i Słowacji. Turniej przez uczestników zostało oceniony bardzo wysoko.

Więcej…

Hungerbud Katowice zwycięzcą 10. Heiro Futsal Cup PDF Drukuj Email
Środa, 20 Grudzień 2017 21:01

hungerbud-hfc10
Hungerbud Katowice zwyciężył w 10. Heiro Futsal Cup, które w dniach 15-17 grudnia rozgrywano w Rzeszowie. Srebne medale dla Zagłębia Sosnowiec. Heiro stanęło na najniższym stopniu podium.

Więcej…

Raport przed Heiro Futsal Cup PDF Drukuj Email
Sobota, 11 Listopad 2017 08:38

heiro panel 2
Informacje w sprawie zbliżającego się turnieju Heiro Futsal Cup w materiale wideo.

Więcej…

Heiro Futsal Cup: Łatwo nie będzie, czyli podsumowanie losowania turnieju PDF Drukuj Email
Piątek, 29 Listopad 2013 22:46

Geokart Int. Rzeszów i Bogstar Opole to grupowi rywale Heiro Rzeszów w turnieju Heiro Futsal Cup. Jeżeli zespół poradzi sobie w fazie grupowej to może liczyć na bardzo wymagających rywali w kolejnych fazach rozgrywek. Śmiało można powiedzieć, że chyba tak ciężkiej drabinki w rzeszowskim turnieju jeszcze nie mieliśmy. Trzeba jednak wierzyć w to, że drużyna Heiro dawno tak mocna futsalowo nie była.

Więcej…

Materiały multimedialne z Heiro Futsal Cup PDF Drukuj Email
Sobota, 22 Grudzień 2012 09:52

Dostępny są już spot filmowy oraz galeria zdjęć z największego na Podkarpaciu turnieju futsalu - Heiro Futsal Cup. W tej edycji rekordowo długą drogę by zagrać w zawodach przemierzyła drużyna z Chorwacji (ponad 1000 km w jedną stronę !!!).

Więcej…

Heiro Cup: Analiza grup dwa tygodnie przed finałami PDF Drukuj Email
Niedziela, 08 Styczeń 2012 09:20

Już 21 i 22 stycznia br. rozegrane zostaną IV Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Heiro Cup 2012. Zapraszamy na anazlizę poszczególnych grup turnieju finałowego. Heiro zagra z zespołami z Wrocławia, Lublina i Tarnobrzega.

Więcej…

Zobacz logo Heiro Cup 2012 !!! PDF Drukuj Email
Czwartek, 31 Marzec 2011 05:50

Już po raz czwarty nasz klub będzie organizatorem Otwartych Mistrzostw Podkarpacia w Futsalu - HEIRO CUP.  Impreza planowana jest na początek 2012 roku w Rzeszowie. Wszelkie szczegóły będą na bieżąco publikowane na łamach naszej strony internetowej.

Pierwszy akcentem imprezy Heiro Cup 2012 jest logo Mistrzostw, które już teraz stworzono w celach większej promocji turnieju ! Kliknij więcej i zobacz jak wygląda oficjalne logo na rok 2012 !