Najbliższe mecze


Piątek, 2 Marzec 2018 20:30 
1 liga gr. połud.
AZS Lublin
AZS Lublin
: Heiro
Heiro

Sobota, 10 Marzec 2018 18:00 
Heiro
Heiro
: Komprachcice
Komprachcice

Sobota, 17 Marzec 2018 00:00 
Malwee Łódź
Malwee Łódź
: Heiro
Heiro

Tabela I ligi 2017/18

  mpkt
Jelcz Laskowice1433
Odra Opole1431
GKS Tychy1428
Gwiazda Ruda Śl1427
GSF Gliwice1324
AZS Lublin1322
Komprachcice1421
Gredar Brzeg1418
9 Heiro1516
10 Nowiny k.Kielc148
11 Malwee Łódź147
12 FC Pyskowice137

Najlepsi strzelcy Heiro

Patryk Majka (HEI)   5
Bartłomiej Przybyło (HEI)   5
Sebastian Brocki (HEI)   5
Łukasz Krawczyk (HEI)   4
Ireneusz Depta (HEI)   4
Pełna tabela

Rzeszowska Liga Futsalu

Tabela Ekstraklasa RLF

  mpkt
Heiro II922
Projektant919
Zaczernie918
Orzeł 97
Blok Ekipa95
SMD LED95

Tabela 1 liga RLF

  mpkt
Handlopex512
Stobierna510
Emeryci58
Trzcianka57
Heiro U-1656
AFC50


10. Heiro Futsal Cup 2017 - Terminarz (Schedule) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 04 Grudzień 2017 17:40

Grupa A
A1 - Poker Team Lublin (stroje - 1-złote, 2- czarne) 
A2 - Korbud Ostrowiec Świętokrzyski (stroje: 1 - czarno-zielone)
A3 - ISS Lublin (stroje: - 1 - czarne, 2 fioletowe)
A4 - Heiro II Rzeszów (stroje - 1 białe)

15.12.2017
#01 18:00 A4-A3 Heiro II - ISS Lublin 2-2 (0-2) 0-1 Godyński '6, 0-2 Sieczkarek '9 1-2 Krawczyk '20, 2-2 Świder '23
#03 19:00 A2-A4 Korbud - Heiro II 2-1 (0-0) 0-1 Starzewski '14, 1-1 Dziewięcki '22, 2-1 Bełczkowski '24 ; żółta kartka Wasik (Korbud)
#05 20:00 A3-A2 ISS - Korbud 1-4 (1-1)  1-0 Sieczkarek '8, 1-1 Kamiński '9, 1-2 Kamiński '15, 1-3 Bełczowski '16, 1-4 Bełczowski '22, zółta kartka: Korpikiewicz (Korbud)
#07 21:00 A2-A1 Korbud - Poker Team 3-2 (1-1) 0-1 Baran '1, 1-1 Bełczowski '10, 1-2 Baran '22, 2-2 Dziewięcki '23, 3-2 Korpikiewicz '24, zółta kartka: Bełczowski (Korbud)
16.12.2017
#21 14:00 A1-A4 Poker Team Lublin - Heiro II Rzeszów 2-1 (0-1) 0-1 Krawczyk 11', 1-1 Baran 19', 2-1 Baran 25' żółte kartki: Czerkowicz, Wdowik (obaj Heiro II)
#23 15:00 A1-A3 Poker Team Lublin - ISS Lublin 11-2 1-0 Rycerz 2', 2-0 Bielak 5', 3-0 Bloch 6', 4-0 Baran 7', 5-0 Myśliwiecki 10', 6-0 Bloch 12', 7-0 Rycerz 16', 7-1 Bednara 17', 8-1 Myśliwiecki 18', 9-1 Nogas 21', 10-1 Myśliwiecki 22', 10-2 Walczak 23', 11-2 Baran 24' 



Grupa B
B1 - Geobusz.hu AC Villám Focisuli es Futsal Club (HUN-Węgry) (sttroje: 1 - białe, 2 - czarne , 3 - jasnozielone)
B2 - Bongo Opole (stroje 1- czarne, 2 czerwone, 3 zółte)
B3 - Provision Łańcut (stroje: 1 - zółto-niebieskie )
B4 - Hokus Pokus Rzeszów (stroje: 1 - fioletowe, 2 - żółte)

15.12.2017
#02 18:30 B4-B3 Hokus Pokus Rzeszów - Provision Łańcut 1-1 (0-0) 0-1 Kilim 16', 1-1 Reiman 22'
#04 19:30 B2-B4 Bongo Opole - Hokus Pokus 2-2 (1-0) 1-0 Elton '7, 1-1 Weres '15, 1-2 Weres '21, 2-2 Sikorski '24; żółte kartki Osmoliński, Wiora (obaj Bongo); czerwona kartka Madeja (Hokus Pokus)
#06 20:30 B3-B2 Provision Łańcut - Bongo Opole 2-5 (1-2) 0-1 Ciach '7, 1-1 Kardyś '12, 1-2 Ciach '12, 1-3 Krok '17, 1-4 Ciach '19, 1-5 Osuchowski '21, 2-5 Kalin ' 22; zółte kartki: Ciach, Sobota (obaj Bongo), czerwone kartki: Elton (Bongo), Kardyś (Provision)
#08 21:30 B2-B1 Bongo - Geobusz.hu AC Villám Focisuli es Futsal Club (HUN) 5-1 (0-1) Mandoky 8', 1-1 Sikorski 10', 2-1 Pławiak 15', 3-1 Krok 19', 4-1 Kovacsi (sam.), 5-1 Ciach 23'
16.12.2017
#22 14:30 B1-B4 Geobusz.hu AC Villám Focisuli es Futsal Club (HUN) - Hokus Pokus Rzeszów 4-4 (1-2)  0-1 Śledź 2', 1-1 Bolla 4', 1-2 Reiman 5', 1-3 Reiman 19', 2-3 Mandoky 20', 3-3 Bolla 21', 3-4 Śledź 24', 4-4 Bolla 24'
#24 15:30 B1-B3 Geobusz.hu AC Villám Focisuli es Futsal Club (HUN) - Provision Łańcut 2-6 (0-3) 0-1 Jandziś 4', 0-2 Grzesik 5', 0-3 Jandziś 12', 1-3 Boros 15', 1-4 Walat 17', 2-4 Guti 22', 2-5 Kilim 22', 2-6 Jandziś 24'


Grupa C
C1 - Tomy Więcpol Stobierna (stroje: 1 - czarne 2 - biało-niebieskie)
C2 - Dynamo Vysny Caj (SVK-Słowacja) (stroje: 1 - białe, 2 - zielono-szare)
C3 - Westovia Tarnów (stroje: 1 - szaro-czerwone)
C4 - SMD LED Rzeszów (stroje: 1 - czerwone)

16.12.2017
#09 08:00 C3-C2 Westovia Tarnów - Dynamo Vysny Caj (SVK) 3-0 (1-0) 1-0 Bury 8', 2-0 Stasz 15', Wójcik 19' żółte kartki: Broziński (Westovia), Vereb (Dynamo)
#10 08:30 C1-C4 Tomy Więcpol Stobierna - SMD LED Rzeszów 4-2 (1-0) 1-0 Brocki 8', 1-1 Szymański 13', 1-2 Rzeźnik 14', 2-2 Skiba 17', 3-2 Brocki 18', Skała 4-2 21'
#13 10:00 C2-C4 Dynamo Vysny Caj (SVK) - SMD LED Rzeszów 2-3 (1-1) 0-1 Ziobro 7', 1-1 Dzurban 8', 1-2 Siciarz 22', 2-2 Dziurban 24', 2-3 Ziobro 24' 
#14 10:30 C1-C3 Tomy Więcpol Stobierna - Westovia Tarnów 3-2 (1-0) 1-0 Brocki 4', 1-1 Mołek 14', 2-1 Skiba 17', 3-1 Brocki 21', 3-2 Stasz 24'  żółte kartki: Wójcik, Broziński (obaj Westovia)
#17 12:00 C3-C4 Westovia Tarnów - SMD LED Rzeszów 1-1 (1-0) 1-0 Wójcik 5', 1-1 Rzeźnik 22' żółte kartki: Sitek (SMD), Małek (Westovia)
#18 12:30 C1-C2 Tomy Więcpol Stobierna - Dynamo Vysny Caj (SVK) 4-0 (0-0) 1-0 Brocki 11', 2-0 Skiba 12', 3-0 Skiba 13', 4-0 Brocki 17' żółte kartki: Dzurbaw (Dynamo)

Grupa D
D1 - KF Stal Mielec (stroje: 1 - białe, 2 - czarne)
D2 - Engerau Boys Bratysława (SVK-Słowacja) (stroje 1 - różowe)
D3 - Alex Zakliczyn (stroje: 1 - pomarańczowe, 2 - niebieskie)
D4 - Projektant Rzeszów (stroje 1 - białe, 2 - biało-granatowe)

16.12.2017
#11 09:00 D3-D2 Alex Zakliczyn - Engerau Boys Bratysława (SVK) 5-1 Kadel (Energerau), Brzęk, Wójcik M. 2x, Wójcik A. 2x
#12 09:30 D1-D4 KF Stal Mielec - Projektant Rzeszów 1-3 (1-0) 1-0 Skowron T. 9', 1-1 Chmiel 19', Chmiel 22', Nowak 23'
#15 11:00 D2-D4 Engerau Boys Bratysława (SVK) - Projektant Rzeszów 0-9 (0-3) 0-1 Guzek R. 1', 0-2 Nowak 4', 0-3 Rusin 6', 0-4 Krizan (sam.) 14', 0-5 Chmiel 15', 0-6 Nowak 19', 0-7 Koczma 20', 0-8 Bać 21', 0-9 Chmiel 24' żółte kartki: Świst (Projektant), Topor (Engerau)
#16 11:30 D1-D3 KF Stal Mielec - Alex Zakliczyn 4-1 (0-0) 0-1 Gwiźdz 10', 1-1 Ryba 15', 2-1 Ryba 16', 3-1 Skowron T. 19', 4-1 Skowron T. 23' 
#19 13:00 D3-D4 Alex Zakliczyn - Projektant Rzeszów 0-4 (0-1) 0-1 Nowak 6', 0-2 Chmiel 16', 0-3 Nowak 23', 0-4 Sroka 24' zółte kartki: Wójcik M. (Alex)
#20 13:30 D1-D2 KF Stal Mielec - Engerau Boys Bratysława (SVK) 5-1 (3-0) 1-0 Skowron T. 5', 2-0 Skowron Ł. 8', 3-0 Drozdowski 12', 3-1 Krizan 15', 4-1 Skowron Ł. 22', 5-1 Skowron T. 24'

Grupa E
E1 - Irex Gaz Chorzów (stroje: 1 - czerwone)
E2 - KS Zaczernie (stroje: 1 - seledynowe)
E3 - ZiP Kalina Lublin (stroje: 1 - zielono-białe)
E4 - Kobi Rzeszów (stroje: 1 - białe, 2 - granatowe)

16.12.2017
#25 16:00 E2-E3 KS Zaczernie - ZiP Kalina Lublin 0-0 (0-0)
#26 16:30 E1-E4 Irex Gaz Chorzów - Kobi Rzeszów 1-0 (1-0) 1-0 Zygmarski 6' 
#29 18:00 E2-E4 KS Zaczernie - Kobi Rzeszów 3-3 (1-1) 1-0 Pękala 2', 1-1 Lorenc M. 10', 2-1 Pękala 17', 2-2 Dec 19', 3-2 Kukulski 3-2, 3-3 Kadłubkiewicz 24' żółte kartki: Kłeczek (Zaczernie), Nogaj (Kobi)
#30 18:30 E1-E3 Irex Gaz Chorzów - ZiP Kalina Lublin 3-0 (2-0) 1-0 Lorwenc 7', 2-0 Wysocki 9', 3-0 Lorwenc 14'
#33 20:00 E3-E4 ZiP Kalina Lublin - Kobi Rzeszów 8-2 (4-2) 1-0 Pękalski 2', 1-1 Kadłubkiewicz 5', 2-1 Lewczuk 6', 3-1 Misztal 8', 3-2 Nogaj 10', 4-2 Misztal 12', 5-2 Misztal 16', 6-2 Szymanek 18', 7-2 Świderski 19', 8-2 Wierzbicki 24' żółte kartki: Kadłubkiewicz (Kobi)
#34 20:30 E1-E2 Irex Gaz Chorzów - KS Zaczernie 4-3 (0-1) 0-1 Kamiński 5', 0-2 Panek 14', 1-2 Zygarski 16', 1-3 Pukała 17', 2-3 Lokwenc 18', 3-3 Gawron 19', 4-3 Dubiel 24' 

Grupa F
F1 - Hungerbud Katowice (stroje 1 - niebieskie, 2 - żółto-niebieskie)
F2 - FC Lambada Siepraw (stroje 1 - pomarańczowe)
F3 - Zawbud Iława (stroje: 1 - niebieskie, 2 - pomarańczowe)
F4 - Kormed Lubaczów (stroje: 1 - czarne, 2 - białe)

16.12.2017
#27 17:00 F2-F3 FC Lambada Siepraw - Zawbud Iława 5-5 (2-3) 0-1 Sedlewski 1', 0-2 Kowalski 2', 0-3 Jajkowski 5', 1-3 Zajac 8', 2-3 Czajkowski 10', 2-4 Sedlewski 19', 3-4 Stryszowski 21', 4-4 Czajkowski 24', 5-4 Czajkowski 24', 5-5 Madej 28' zółte kartki: Sedlewski, Kajca (Zawbud), Zajac, Burkat, Ławroski (FC Lambada)
#28 17:30 F1-F4 Hungerbud Katowice - Kormed Lubaczów 1-1 (0-1) 1-0 Walczak 10', 1-1 Hass A. 17' żółte kartki: Mularczyk (Kormed)
#31 19:00 F2-F4 FC Lambada Siepraw - Kormed Lubaczów 6-0 (1-0) 1-0 Serafin 6', 2-0 Zajac 16', 3-0 Wojtan 20', 4-0 Zajac 21', 5-0 Stryszowski 23', 6-0 Czajkowski 24' żółte kartki: Zajac (FC Lambada), Hass. A, Hass. P, Maca (Kormed)
#32 19:30 F1-F3 Hungerbud Katowice - Zawbud Iława 0-1 (0-0) 0-1 Madej 17' żółte kartki: Kauczkowski, Niźniak (obaj Zawbud)
#35 21:00 F3-F4 Zawbud Iława - Kormed Lubaczów 4-2 (2-2) 1-0 Kuciński 3', 1-1 Maca 4', 2-1 Sedlewski 12', 3-1 Sedlewski 14', 4-1 Madej 18', 4-2 Hass P. 21' 
#36 21:30 F1-F2 Hungerbud Katowice - FC Lambada Siepraw 2-1 (1-0) 1-0 Grzywa M. 1', 2-0 Grzywa M. 18', 2-1 Czajkowski 21' żółte kartki: Mendela (Hungerbud), Purkat, Połonka, Zajac (Lambada)

Grupa G
G1 - Budoserwis Chorzów (stroje: 1 - zielone, 2 - białe, 3 - czarne)
G2 - Maaw Sport Team Lubaczów (stroje: 1 - granatowe)
G3 - Zagłebie Sosnowiec (stroje: 1 - zielone, 2 - czerwone, 3 - białe)
G4 - GEOS Czarni Oleszyce (stroje: 1 - czarno-białe)

17.12.2017
#37 08:00 G2-G3 Maaw Sport Team LubaczówZagłebie Sosnowiec 0-3 (0-2) 0-1 Szulc 1', 0-2 Figura 12', 0-3 Wawszczak 14' żółte kartki: Świac (Zagłębie)
#38 08:30 G1-G4 Budoserwis Chorzów - GEOS Czarni Oleszyce 0-1 (0-0) 0-1 Rębisz 22', żółte kartki: Linek, Sarzyński (GEOS)
#41 10:00 G2-G4 Maaw Sport Team Lubaczów - GEOS Czarni Oleszyce 0-4 (0-2) 0-1 Ważny 11', 0-2 Siudy 12', 0-3 Siudy 20', 0-4 Sarzyński 24' czerwona kartka: Tomaszewski (Maaw Sport)
#42 10:30 G1-G3 Budoserwis Chorzów - Zagłebie Sosnowiec 3-5 (0-2) 0-1 Pietkiewicz 9', 0-2 Figura 12', 0-3 Stępień 16', 0-4 Wiejacha 18', 1-4 Świerczyński 18', 2-4 Śliwa 19', 3-4 Grudzień 20', 3-5 Pietkiewicz 23'
#45 12:00 G3-G4 Zagłebie Sosnowiec - GEOS Czarni Oleszyce 2-3 (0-2) 0-1 Rębisz 6', 0-2 Rębisz 7', 0-3 Woźny 17', 1-3 Stępień 21', 2-3 Pietkiewicz 22' żółte kartki: Szulc, Figura (Zagłębie), Linek (GEOS)
#46 12:30 G1-G2 Budoserwis Chorzów - Maaw Sport Team Lubaczów 2-4 (0-2) 0-1 Gutkowski 11', 0-2 Rogowski 12', 1-2 Grudzień 15', 1-3 Urban 22', 1-4 Nepelski 23', 2-4 Majnusz 23' żółte kartki: Bystrzowski (Budoserwis)

Grupa H
H1 - Heiro Rzeszów (stroje: 1 - granatowe)
H2 - SPAR Łańcut (stroje: 1 - czarne, 2 - czerwone)
H3 - Wialan Tarnów (stroje: 1 - białe)
H4 - Partizan Bardejov (SVK-Słowacja) (stroje: 1 - żółte, 2 - czarne)

17.12.2017
#39 09:00 H2-H3 SPAR Łańcut - Wialan Tarnów 2-1 (1-1) 0-1 Światek 3', 1-1 Walkowicz 10', 2-1 Paczocha 21' żółte kartki: Micał (SPAR), Kużdżał (Wialan)
#40 09:30 H1-H4 Heiro Rzeszów - Partizan Bardejov (SVK) 3-0 (1-0) 1-0 Krawczyk, 2-0 Lutsiv, 3-0 Hady
#43 11:00 H2-H4 SPAR Łańcut - Partizan Bardejov (SVK) 1-0 (0-0) 1-0 Drob 23' żółte kartki: Paczocha, Bróż, Drob (SPAR), Jurcisik M., Jurcisik P., Kozarik (Partizan)
#44 11:30 H1-H3 Heiro Rzeszów - Wialan Tarnów 3-0 (0-0) 1-0 Lipiński (sam.), 2-0 Hady 18', 3-0 Hady 24' żółte kartki: Fedan (Heiro)
#47 13:00 H3-H4 Wialan Tarnów - Partizan Bardejov (SVK) 3-1 (1-0) 1-0 Swiatek 10', 1-1 Simco 14', 2-1 Swiatek 18', 3-1 Kużdżał 24', żółte kartki: Szczerba (Wialan)
#48 13:30 H1-H2 Heiro Rzeszów - SPAR Łańcut 2-1 (0-0) 1-0 Krawczyk 16', 2-0 Lutsiv 20', 2-1 Kłeczek 24' żółte kartki: Drob (SPAR)

 

1/8 FINAŁU

#49 GEOS Czarny OleszyceWestovia Tarnów 4-3 (0-2) 0-1 Stasz 6', 0-2 Bury 10', 1-2 Odrzywolski 14', 1-3 Stasz 19', 2-3 Sarzyński 22', 3-3 Kłak 24', 4-3 Sarzyński 24' żółte kartki: Bury (Westovia), Linek, Sarzyński (obaj GEOS)

#50 Heiro Rzeszów - Stal Mielec 2-1 (1-0) 1-0 Fedan 4', 2-0 Krawczyk 16', 2-1 Ryba 23' żółte kartki: Skowron Ł. (Stal)

#51 IREX GAZ Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1-2 (0-2) 0-1 Wiejacma 5', 0-2 Figura 10', 1-2 Zygmarski 15'

#52 ZAWBUD Iława - SPAR Łańcut 2-0 (0-0) 1-0 Sedlewski 17', 2-0 Kruczkowski 20' żółte kartki: Sedlewski, Kostkowski (obaj Zawbud)

#53 Korbud Ostrowiec Swięt. - ZIP Kalina Lublin 2-0 (1-0) 1-0 Rusak 5', 2-0 Sado 18'

#54 Bongo Opole - Hungerbud Katowice 1-1 (0-0) k. 4-5 0-1 Grzywa M. 19', 1-1 Sobota 24' żółte kartki: Pławiak (Bongo), Grzywa P. (Hungerbud)

#55 Tomy WięcPol Stobierna - Poker Team Lublin 1-3 (0-1) 0-1 Myśliwiecki 10', 1-1 Brocki 20', 1-2 Myśliwiecki 22', 1-3 Myśliwiecki 24'

#56 Projektant Rzeszów - Provision Łańcut 6-1 (3-0) 1-0 Bać 3', 2-0 Guzek D. 3', 3-0 Chmiel 11', 4-0 Rusin 20', 5-0 Kaszuba 21', 6-0 Chmiel 23', 6-1 Wiśniewski 24' żółte kartki: Świst, Bać (obaj Projektant)

 

1/4 FINAŁU

#57 GEOS Czarny Oleszyce - Heiro Rzeszów 0-4 (0-2) 0-1 Fedan, 0-2 Krawczyk, 0-3 Krawczyk, 0-4 Fedan

#58 Zagłębie Sosnowiec - ZAWBUD Iława 3-3 (1-1) k. 2-1 0-1 Domżalski 4', 1-1 Stępień 5', 1-2 Domżalski 18', 2-2 Stępień 19', 2-3 Domżalski 23', 3-3 Wawszczak 24'

#59 Korbud Ostrowiec Swięt. - Hungerbud Katowice 0-1 (0-0) 0-1 Kubicki 21' żółte kartki: Dryka (Korbud)

#60 Poker Team Lublin Projektant Rzeszów 2-2 (1-0) k. 3-2 1-0 Baran 2', 2-0 Myśliwiecki 16', 2-1 Świst 20', Guzek R. 24' żółte kartki: Rycerz (Poker Team)

 

1/2 FINAŁU

 

#61 Heiro Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec 3-4 (2-1) 1-0 Fedan 2', 1-1 Wawszczak 10', 2-1 Fedan 12', 2-2 Figura 16', 3-2 Hady 19', 3-3 Ostroszko 20', żółte kartki: Depta (Heiro), Wiejacha, Szulc (Zagłębie)

#62 Hungerbud Katowice - Poker Team Lublin 6-0 (4-0) 1-0 Kubicki 1', 2-0 Langner 4', 3-0 Kubicki 7', 4-0 Walczak 9', 5-0 Mendela 18', 6-0 Walczak 24' żółte kartki: Boch (Poker Team)

 

 

MECZ O 3. MIEJSCE

#63 Heiro Rzeszów - Poker Team Lublin 10-2 (4-2) 1-0 Krawczyk 2', 1-1 Myśliwiecki 3', 2-1 Krawczyk 5', 3-1 Krawczyk 7', 4-2 Baran 8' (sam.), 4-2 Baran 9', 5-2 Hady 19', 6-2 Krawczyk 20', 7-2 Adamski 20', 8-2 Krawczyk 21', 9-2 Adamski 23', 10-2 Hady 24'

 

FINAŁ

#64 Zagłębie Sosnowiec - Hungerbud Katowice 1-3

 

 


 

 

Piątek, 15.12.2017 (Friday)
#01 18:00 A4-A3 Heiro II - ISS Lublin 2-2 (0-2)
#02 18:30 B4-B3 Hokus Pokus - Provision Łańcut  1-1 (0-0)
#03 19:00 A2-A4 Korbud - Heiro II 2-1 (0-0)
#04 19:30 B2-B4 Bongo - Hokus Pokus 2-2 (1-0)
#05 20:00 A3-A2 ISS - Korbud 1-4 (1-1)
#06 20:30 B3-B2 Provision Łańcut - Bongo 2-5 (0-2)
#07 21:00 A2-A1 Korbud - Poker Team 3-2 (1-1)
#08 21:30 B2-B1 Bongo - Geobusz.hu AC Villám Focisuli es Futsal Club (HUN) 5-1

 

Sobota, 16.12.2017 (Saturday)

#09 08:00 C3-C2 Westovia Tarnów - Dynamo Vysny Caj (SVK) 3-0 (1-0)
#10 08:30 C1-C4 Tomy Więcpol Stobierna - SMD LED Rzeszów 4-2 (1-0)
#11 09:00 D3-D2 Alex Zakliczyn - Engerau Boys Bratysława (SVK) 5-1
#12 09:30 D1-D4 KF Stal Mielec - Projektant Rzeszów 1-3 (1-0)
#13 10:00 C2-C4 Dynamo Vysny Caj (SVK) - SMD LED Rzeszów 2-3 (1-1)
#14 10:30 C1-C3 Tomy Więcpol Stobierna - Westovia Tarnów 3-2 (1-0)
#15 11:00 D2-D4 Engerau Boys Bratysława (SVK) - Projektant Rzeszów 0-9 (0-3)
#16 11:30 D1-D3 KF Stal Mielec - Alex Zakliczyn 4-1 (0-0)
#17 12:00 C3-C4 Westovia Tarnów - SMD LED Rzeszów 1-1 (1-0)
#18 12:30 C1-C2 Tomy Więcpol Stobierna - Dynamo Vysny Caj (SVK) 4-0 (0-0)
#19 13:00 D3-D4 Alex Zakliczyn - Projektant Rzeszów 0-4 (0-1)
#20 13:30 D1-D2 KF Stal Mielec - Engerau Boys Bratysława (SVK) 5-1 (3-0)

#21 14:00 A1-A4 Poker Team Lublin - Heiro II Rzeszów 2-1 (0-1)
#22 14:30 B1-B4 Geobusz.hu AC Villám Focisuli es Futsal Club (HUN) - Hokus Pokus Rzeszów 4-4 (1-2)
#23 15:00 A1-A3 Poker Team Lublin - ISS Lublin 11-2 
#24 15:30 B1-B3 Geobusz.hu AC Villám Focisuli es Futsal Club (HUN) - Provision Łańcut 3-6 (0-3)

#25 16:00 E2-E3 KS Zaczernie - ZiP Kalina Lublin 0-0 (0-0)
#26 16:30 E1-E4 Irex Gaz Chorzów - Kobi Rzeszów 1-0 (1-0) 
#27 17:00 F2-F3 FC Lambada Siepraw - Zawbud Iława 5-5 (2-3)
#28 17:30 F1-F4 Hungerbud Katowice - Kormed Lubaczów 1-1 (0-1)
#29 18:00 E2-E4 KS Zaczernie - Kobi Rzeszów 3-3 (1-1)
#30 18:30 E1-E3 Irex Gaz Chorzów - ZiP Kalina Lublin 3-0 (2-0)
#31 19:00 F2-F4 FC Lambada Siepraw - Kormed Lubaczów 6-0 (1-0)
#32 19:30 F1-F3 Hungerbud Katowice - Zawbud Iława 0-1 (0-0)
#33 20:00 E3-E4 ZiP Kalina Lublin - Kobi Rzeszów 8-2 (4-2)
#34 20:30 E1-E2 Irex Gaz Chorzów - KS Zaczernie 4-3 (0-1)
#35 21:00 F3-F4 Zawbud Iława - Kormed Lubaczów 4-2 (2-2)
#36 21:30 F1-F2 Hungerbud Katowice - FC Lambada Siepraw 2-1 (1-0) 

Niedziela, 17.12.2017 (Sunday)

#37 08:00 G2-G3 Maaw Sport Team LubaczówZagłebie Sosnowiec 0-3 (0-2) 
#38 08:30 G1-G4 Budoserwis Chorzów - GEOS Czarni Oleszyce 0-1 (0-0)
#39 09:00 H2-H3 SPAR Łańcut - Wialan Tarnów 2-1 (1-1) 
#40 09:30 H1-H4 Heiro Rzeszów - Partizan Bardejov (SVK) 3-0 (1-0) 
#41 10:00 G2-G4 Maaw Sport Team Lubaczów - GEOS Czarni Oleszyce 0-4 (0-2)
#42 10:30 G1-G3 Budoserwis Chorzów - Zagłebie Sosnowiec 
#43 11:00 H2-H4 SPAR Łańcut - Partizan Bardejov (SVK)
#44 11:30 H1-H3 Heiro Rzeszów - Wialan Tarnów
#45 12:00 G3-G4 Zagłebie Sosnowiec - GEOS Czarni Oleszyce
#46 12:30 G1-G2 Budoserwis Chorzów - Maaw Sport Team Lubaczów
#47 13:00 H3-H4 Wialan Tarnów - Partizan Bardejov (SVK)
#48 13:30 H1-H2 Heiro Rzeszów - SPAR Łańcut

#49 14:00 1G-2C 1/8 finału
#50 14:30 1H-2D 1/8 finału
#51 15:00 1E-2G 1/8 finału
#52 15:30 1F-2H 1/8 finału
#53 16:00 1A-2E 1/8 finału
#54 16:30 1B-2F 1/8 finału
#55 17:00 1C-2A 1/8 finału
#56 17:30 1D-2B 1/8 finału


#57 18:00 Ćwierćfinał 1
#58 18:30 Ćwierćfinał 2
#59 19:00 Ćwierćfinał 3
#60 19:30 Ćwierćfinał 4

#61 20:00 Półfinał 1
#62 20:30 Półfinał 2
#63 21:00 Mecz o 3 miejsce
#64 21:30 FINAŁ





 

10. Heiro Futsal Cup 2017

logo 10 heirofutsalcup

Trenuj i graj w Heiro

akademia

Kliknij i pobierz ofertę współpracy

okladka mini

Sponsor strategiczny

Sponsor złoty

connect-biale

Sponsor srebny

getrapack

 

Sponsorzy brązowi

pakowanie


dentar

 

bank-logo

  

edma

  

boltmet

  

jp

 

 

Partnerzy Premium

torro

deli

mini-brain-academy

nowyswiat

reskart

Partnerzy

sklep zdrowia

sponsor-profit

tvrzeszow

centrum

radio rzeszow

radiovia

sponsor rzeszow
flaga starostwo


Rzeszowska Liga Futsalu

rlf-logo